OFERTA – INNE USŁUGI PROJEKTANTA

Projekt całych wnętrz lub wybranych pomieszczeń to zaledwie część mojej oferty. Jako projektant wnętrz podejmuję się całej gamy zleceń związanych z lokalami mieszkalnymi i usługowymi. Duże zróżnicowanie usług oraz elastyczność pozwala mi na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Niezależnie, czy chcesz wykończyć mieszkanie pod klucz, dopiero szukasz wymarzonego lokum, a może się już urządzasz i potrzebujesz kilku wskazówek – to wszystko i wiele więcej znajdziesz tutaj. Umów się na spotkanie z projektantem wnętrz z Wrocławia i powiedz, czego potrzebujesz!

Natalia Trykowska Projektowanie Wnętrz
Natalia Trykowska Projektowanie Wnętrz

INWESTOR ZASTĘPCZY – REALIZACJA POD KLUCZ

Oprócz samego projektu, oferuję także realizację pod klucz jako inwestor zastępczy. W przeciwieństwie do wielu firm, które mają w ofercie wykończenie pod klucz, ja zajmuję się realizacją w pełni autorskiego projektu. Nie korzystam z gotowych katalogów i szablonowych projektów, ale realizuję indywidualny projekt wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Jak to wygląda w praktyce? Zaczynamy od kompleksowego projektu wnętrz, następnie projektant za pośrednictwem podwykonawców podejmuje się realizacji tego projektu aż do wykończenia pod klucz, gotowego do zamieszkania lub zajęcia. Dla Ciebie jest to duża wygoda: nie musi szukać ekipy wykończeniowej, nie traci czasu na doglądanie prac, podpisuje tylko jedną umowę z Trykowska Studio. Jednocześnie masz pewność, że to jest indywidualny projekt wnętrza.

PORADA ARCHITEKTA

Zajmuję się wszelkim rodzajem porad związanych z projektowaniem i aranżacją wnętrz. Wśród nich znajdziesz:
– pomoc w wyborze nowego mieszkania (analizowanie rzutów mieszkań pod kątem indywidualnych potrzeb)
– pomoc w doborze pojedynczych elementów mieszkania, bez całej aranżacji
– fachowa porada dotycząca materiałów wykończeniowych, bezstronne przedstawienie zalet i wad poszczególnych rozwiązań
– i wiele więcej!

Natalia Trykowska architekt wnętrz, Wrocław
Natalia Trykowska architekt wnętrz, Wrocław

HOME STAGING

Przygotowanie mieszkania lub domu do wynajmu lub sprzedaży. Zmiany w lokalu przygotowane kosztem niewielkiego procenta wartości obiektu po to, by zwiększyć jego wartość w oczach nabywcy. Choć może to wyglądać trochę jak aranżacja wnętrz, to zamysł jest odwrotny: zamiast indywidualnej aranżacji dla konkretnej osoby należy stworzyć wnętrze neutralne, które spodoba się jak największej liczbie odbiorców. Potencjalny nabywca lub najemca ma widzieć w lokalu potencjał, a nie gotową przestrzeń. Jednocześnie należy zadbać, by mankamenty lokalu zminimalizować, zaś zalety uwypuklić. Oferuję przygotowanie wytycznych do aranżacji po uprzednim obejrzeniu lokalu, a także realizację i sesję fotograficzną wnętrza na potrzeby utworzenia ofert sprzedaży lub wynajmu.

Oczywiście jest to uzupełnienie oferty projektowania wnętrz.

Szukasz czegoś innego? Umów się na niezobowiązujące spotkanie z projektantem wnętrz z Wrocławia!

Zadzwoń 502 059 665 lub napisz biuro@trykowskastudio.pl.